Satyryczny bąk doczekał się kary!

14.08.2013 21:44
Satyryczny bąk doczekał się kary!
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, pomimo tłumaczeń TVP dot. satyry, kabaretu, formuły programu i formy stand-up, nałożyła karę finansową na Telewizję Polską w wysokości 5 tys. zł za przekroczenie granicy swobody wypowiedzi. Kara dotyczy występu Kabaretu Limo, który w swoim skeczu miał urazić uczucia religijne widzów.

Przypominamy, że kara dotyczy występu Abelarda Gizy w programie Tylko dla dorosłych 8 marca o godzinie 23:05. Po emisji programu do KRRiT wpłynęło 12 skarg od ludzi, którzy poczuli się urażeni programem. TVP w marcu przeprosiło za występ. Swoje stanowisko w sprawie kary przedstawi najwcześniej w piątek.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio