KONKURS: Grupa AD HOC - Garderoba Wuja Boba!

28.10.2013 20:59
KONKURS: Grupa AD HOC - Garderoba Wuja Boba!
Garderoba Wuja Boba to nowy projekt Grupy AD HOC, zaskakujący jak sama nazwa. Pierwsze zajrzenie do skarbów Wuja Boba już we środę 30 października. Co się mieści w garderobie? Stroje i stylizacje z różnych epok, gatunków filmowych i literackich. Jak wprowadzą publiczność w stan poniesienia? Słowem, śpiewem, strojem, gestem. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was szybki konkurs, nagrodą są dwa podwójne zaproszenia na ten występ. Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło Wujek Bob jest lepszy niż wujek Google! oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 29 października do godziny 24:00. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio