Uwaga, kabaretowi twórcy!

13.01.2014 22:11
Uwaga, kabaretowi twórcy!
Do końca przyjmowania zgłoszeń do Eliminacji 30. PAKI pozostał tydzień! Termin mija 20 stycznia. W tym roku eliminacje odbędą się w Gdyni (7-8 II), Lublinie (14-15 II) i Tarnowie (17-18 II).

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie 30. PAKI to:
- przeczytajcie uważnie regulamin (link do regulaminu)
- jeśli coś nie jest dla Was jasne - skontaktujcie się z Komisarzem Konkursu Agnieszką Kozłowską
- wypełnijcie kartę zgłoszenia i wyślijcie (pocztą, maile, osobiście) do biura PAKI razem z nagraniem (np. płyta cd)i ramówką (spisem utworów, skeczy) (link do karty zgłoszeniowej)
- po obejrzeniu wszystkich nagrań zostanie podana informacja, kto zakwalifikował się do eliminacji regionalnych.

Uwaga! W tym roku jest nowy regulamin, w którym zaszło sporo zmian, dlatego tak ważne jest, abyście przeczytali go dokładnie.
Najważniejsze zmiany to:
- nie jest ustalona liczba kabaretów dopuszczonych do konkursu 30. PAKI - zadecyduje o tym Jury Półfinałowe, które zadecyduje także o tym, czy będzie Wieczór Ostatniej Szansy. W skład jury półfinałowego wejdzie także Dyrektor Programowy festiwalu
- uczestnicy finałów konkursów poprzednich Przeglądów Kabaretów "PAKA", o ile czas, który upłynął od udziału w konkursie PAKI nie przekracza 3 lat, mogą przystąpić do półfinałów PAKI z pominięciem eliminacji. Komisarz może przesunąć taki kabaret od razu do finału, po uprzednim obejrzeniu programu. Co oznacza, ze oni również muszą przesłać kartę zgłoszeniową i nagranie
- aby zapewnić jak najlepszą i największą publiczność występującym kabaretom eliminacje odbędą się w dwa kolejne weekendy lutego oraz poniedziałek i wtorek podczas Tarnowskiej PAKADEMII
Resztę doczytajcie w regulaminie i przesyłajcie swoje zgłoszenia.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio