XIV edycja Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS’ 2014!

05.02.2014 12:15
XIV edycja Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS’ 2014!
Drodzy adepci kabaretowi, nie musicie już czekać na dodatnie temperatury, by móc poczuć ciepło. Weźcie sprawy w swoje ręce i wybierzcie KOKS, czyli Kielecki Ogląd Kabaretów Studenckich. Nie czekajcie, zgłoście się!

Karta zgłoszenia - pobierz tutaj.
Regulamin - pobierz tutaj.

Do konkursu zapraszają też organizatorzy:

Koleżanki, Koledzy,
Ruszamy z XIV edycją Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS’ 2014.
Organizowana od 14 lat impreza wpisała się już na stałe w kalendarz ogólnopolskich imprez kabaretowych. Program imprezy składa się z prezentacji artystycznych kabaretów amatorskich z całej Polski, a także występu gwiazdy kabaretu podczas Finału imprezy. Rokrocznie Jury tworzą osobistości naszego miasta oraz znani artyści. Dotychczas w KOKSie przewinęło się ponad 200 kabaretów. Jako gwiazdy zaprezentowały się m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Jurki, Hrabi, Neonówka, Limo, owcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów.
Finał Tegorocznej edycji poprzedzą dwa występy eliminacyjne w dniach 26 marca i 9 kwietnia w Klubie "Pod Krechą" Politechniki Świętokrzyskiej. Wielki Finał nastąpi 14 maja, a gwiazdą wieczoru będzie Cezary Pazura.
Warunki uczestnictwa oraz nagrody opisane są w dołączonym regulaminie. Kartę zgłoszeniową należy wysłać do 10 marca drogą elektroniczną lub pocztową (adres w załączonym regulaminie).
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie wszystkie kabarety oraz solistów. Prosimy jednocześnie samorządy studenckie oraz instytucje kulturalne o przekazanie tej informacji potencjalnym zainteresowanym artystom sceny kabaretowej.

Przewodnicząca Uczelnianej
Rady Samorządu Studenckiego
Politechniki Świętokrzyskiej
Anita Banaś

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio