PAKA zaprasza na wczasy!

09.06.2014 21:00
PAKA zaprasza na wczasy!
Letnie dni i noce, szum drzew, zieleń trawy. Grupa osób z poczuciem humoru zebranych z całej Polski, a wśród nich – Ty. I najlepszy na świecie, najbardziej temperamentny ze znanych nam reżyserów – Jerzy Jan Połoński. W Szczelince w samym sercu Gór Stołowych przez tydzień będziecie uczestniczyć w warsztatach kabaretowych: ćwiczyć ciało, głos i kreatywność. Jerzy wydobędzie z Was wasze indywidualne talenty i predyspozycje by na ich podstawie – oraz na podstawie tekstów skeczy, które sami napiszecie – stworzyć program kabaretowy. Nie ma obaw, że brakuje Wam "tego czegoś", by wystąpić na scenie. Jerzy to znajdzie.
Jeśli planujecie odpoczynek najlepiej zrobić to aktywnie i twórczo – z ludźmi, z którymi nie będziecie mogli się rozstać. Kto wie, może to pierwszy krok do założenia własnego kabaretu? Wszystko w Waszych rękach i... głowach!

Kiedy: 27 czerwca – 4 lipca
Informacje:
www.PAKA.pl
M: 797 848 555
E: alicja.rzepa@paka.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio