Skecze wprost ze Szczecina!

Skecze wprost ze Szczecina!
07.07.2014 19:43
Za nami "Wakacje z Kabaretem" czyli kabareton, który jak co roku w lipcu odbywa się w Szczecinie. Tym razem na scenie zaprezentowali się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet czy Kabaret Jurki.
Imprezę poprowadzili doświadczeni i sprawdzeni w konferansjerce kabareciarze - Robert Górski i Marcin Wójcik, wspierani przez znanych z serialu Rodzinka.pl Adama Zdrójkowskiego (Kuba Boski) i Mateusza Pawłowskiego (Kacper Boski). Uroku zwłaszcza temu ostatniemu nie sposób odmówić, natomiast występ na żywo przed tak dużą publicznością nie jest tym samym, co odgrywanie scen na planie, co widać było po młodych aktorach.
Kabaret Moralnego Niepokoju kolejny raz potwierdza, że jest w formie. Zaprezentowali nowy skecz, który zdecydowanie przypadł do gustu widowni.
Na spore wyróżnienie zasłużył również skecz kabaretu Sakreble, który przedstawił dzień z życia pracownika restauracji fast food, zahaczając jednocześnie o aktualną sytuację w polityce dotyczącą podsłuchów. Polecamy! :)
Inne kabarety również zaprezentowały nowości. Kilka skeczów pochodziło z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej ale przed kamerami zadebiutowały właśnie wczoraj w Szczecinie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio