Nowaki punktują... jak Niemcy Brazylię!

Nowaki punktują... jak Niemcy Brazylię!
09.07.2014 17:47
Trzeba przyznać, iż Kabaret Nowaki swoim występem w Opolu trafił w przysłowiową 10-tkę! Ich występ od kilkunastu dni jest jednym z najczęściej oglądanych skeczów w internecie. Znakomity kunszt aktorski Ady Borek wydaje się być tu kluczem do sukcesu.
Kolejne notowanie listy najczęściej oglądanych skeczów dopiero jutro, ale uchylając rąbka tajemnicy zdradzić możemy, że Nowaki w czołówce zadomowili się na dobre. Można powiedzieć, że punktują konkurencję z podobną skutecznością jak Niemcy we wczorajszym półfinale Brazylię. Czy zajmą pierwsze miejsce (Nowaki, nie Niemcy) okaże się już wkrótce! Walka opozycję lidera jest zacięta, a o zwycięstwie zdecydują "milimetry".
Ten niezwykle udany skecz można zobaczyć tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio