SPLASH? Mariusz Kałamaga ma tę zabawę w...

SPLASH? Mariusz Kałamaga ma tę zabawę w...
07.08.2014 21:38
Mariusz Kałamaga to kolejna osoba, która podjęła rękawice i odpowiedziała na wyzwanie znane jako "SPLASH". Jak przystało na Mariusza - nie mogło być standardowo. I nie było! :)
Czym jest SPLASH?
Splash to wyzwanie rzucane innym osobom, by w określonym czasie (np 48h) opublikowały filmik, w którym są oblewane wodą. W przeciwnym razie muszą postawić osobie wyzywającej obiad.
Mariusz Kałamaga w swoim stylu podszedł do tematu. Było ciekawie, szokująco i po bandzie. Co ciekawe - nie nominował nikogo następnego, gdyż cytując autora: "ten łańcuch trzeba zakończyć". Obawiamy się jednak, że ta śmiała szarża nie powstrzyma tego łańcuszka albowiem "rozlał" się on już na cały internet.
Kto wyzwał Mariusza?
Winowajcą jest Kabaret Skeczów Męczących. A dokładniej Jarek Sadza, który w stroju Buni został oblany wodą na łodzi. I jako że został oblany - rzucił wyzwanie kolejnym osobom, m.in. Mariuszowi Kałamadze.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio