Psychiatryk hitem!

Psychiatryk hitem!
03.09.2014 00:59
Imponujący wynik osiągnął skecz "Psychiatryk" Kabaretu Skeczów Męczących ze Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej 2014. W dwa dni zanotował oglądalność, która - jeżeli ją utrzyma, a wszystko na to wskazuje - zapewni mu miano najczęściej oglądanego skeczu tygodnia.
Ponad 12 tysięcy wejść, do tego kilkukrotnie wyższa statystyka odtworzeń skeczu (guzik PLAY rozgrzaliście do czerwoności :)) i ponad 2800 udostępnień na facebooku to znakomity wynik jak na tak krótki okres. Wszystko wskazuje na to, że czwartkowe notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów czeka spore przetasowanie.
Znakomity wynik notuje również skecz kabaretu Paranienormalni: "Nie mam się w co ubrać". Jednak mimo wszystko pozycja wspomnianego wyżej lidera wydaje się być niezagrożona. Przypominamy - najbliższe notowanie listy NOS już w czwartek.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio