Lista NOS: Nowy lider, dwie nowości!

Lista NOS: Nowy lider, dwie nowości!
14.08.2014 13:15
Za nami kolejne notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów. Tym razem mamy sporo zmian w czołówce listy. Nowym liderem został skecz Kabaretu Skeczów Męczących z fałszywą katechetką, który o tę pozycję walczył od kilku tygodni. W ostatnim tygodniu miejsce trzecie, a teraz lider.
Spadek zaliczyła pierwsza dwójka poprzedniego notowania. Kabaret Smile i Kabaret Moralnego Niepokoju z miejsc 1. i 2. spadli odpowiednio na 3. i 4. pozycję.
Na liście mamy też dwie nowości. Pierwszą z nich jest "splash" w wykonaniu Mariusza Kałamagi z kabaretu Łowcy.B. Filmik, który wywołuje sporo emocji i jednym się podoba, innych oburza, ostatecznie uplasował się na 5-tym miejscu.
Na 7. pozycję wskoczył kabaret OT.TO. Można to potraktować w kategoriach niespodzianki gdyż od dawna nie odnotowaliśmy tego kabaretu w TOP10 najczęściej oglądanych skeczów! Tym bardziej zachęcamy by go obejrzeć.
Całą lista dostępna jest tutaj: LISTA NOS: Notowanie 389

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio