Lista NOS: Świętokrzyska Gala zamieszała!

Lista NOS: Świętokrzyska Gala zamieszała!
05.09.2014 19:35
Nieczęsto zdarza się by do TOP5 wskakiwały nowości. A jeśli jakaś nowość od razu zajmuje fotel lidera - to musi to oznaczać, że skecz jest wyjątkowo dobry! I tak właśnie stało się tym razem.
Kabaret Skeczów Męczących trafił w Wasze gusta. Skecz "Psychiatryk" zdystansował pozostałe skecze, w tym także poprzedniego lidera czyli Kabaret OT.TO.
Warto zauważyć, że ostatnie dni to fenomenalne wyniki skeczów KSMów. W TOP10 znajduje się aktualnie ich... 5 skeczów! Połowa z 10-tki najczęściej oglądanych skeczów to skecze ekipy z Kielc. Imponujący wynik.
Znakomicie przyjęliście także skecz kabaretu Paranienormalni "Nie mam się w co ubrać", który uplasował się tuż za podium, czyli na miejscu 4-tym, co jak na nowość jest również świetnym wynikiem.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio