Śruba w kosmosie czyli jak się odnaleźć na imprezie muzycznej?

Śruba w kosmosie czyli jak się odnaleźć na imprezie muzycznej?
24.08.2014 15:46
Kabaret Skeczów Męczących podjął rękawice i wystąpił na rozdaniu nagród Eska Music Awards 2014. Zadanie to wbrew pozorom do łatwych nie należało. Publiczność, która humoru ze sceny nie oczekiwała, wystąpienia na zasadzie "shortów" trwające około 1 minuty i temat - kosmos.
Na tego typu imprezę większość kabaretów po prostu by nie pasowała. Kabaret Skeczów Męczących wydaje się jednym z niewielu, które na tego typu imprezie mogą się odnaleźć. Jednak ciężko ich występ oceniać w kategorii dobrych bądź złych skeczów. Nie mniej większość przerywników, które zaproponowali, oglądało się przyjemnie. Raził brak odzewu standardowo towarzyszący kabaretom podczas występów na kabaretonach. Ale specyfika imprezy była nieco inna.
Z pewnością zdania na temat sensu występowania kabaretu na takiej imprezie będą podzielone (tak jak podzielone były Wasze zdania pod wpisem o Krzysztofie Ibiszu na Kabaretobraniu), tym niemniej warto docenić pomysłowość np. w shorcie z "transformersem" i rozmowie o Polsce.
Cały występ KSMów możecie zobaczyć tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio