Koszalin za nami z nowymi skeczami!

Koszalin za nami z nowymi skeczami!
27.07.2014 15:33
W upalny sobotni wieczór Koszalin ugościł kolejny, XX-ty festiwal kabaretowy. Co zapamiętamy?
Z pewnością nowy skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Robert Górski znów chwycił za telefon i znów rozmowa dotyczyła wakacji. Tym razem w nieco innym kontekście. Polecamy, tym razem dobrze wypunktowana została polska zazdrość.
Kolejny skecz, przy którym trzeba się zatrzymać, to skecz Kabaretu Skeczów Męczących. Tym razem nie było Buni, za to była początkująca katechetka i nauki przedmałżeńskie. :)
Dwa występy solo (Marcin Daniec i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów) również całkiem udane, choć w przypadku pierwszego sporo wdarło się chaosu. Ale Daniec swoim urokiem potrafi kupić każdego :) Oba występy utrzymane w temacie polityki.
Kabaret Pod Wyrwigroszem dość dosadnie wyartykułował swoją niechęć do rozmów z konsultantami telefonicznymi. Natomiast Kabaret Ciach wziął się za ideologię "gender". Również polecamy!
Warto też obejrzeć młodych zdolnych czyli Kabaret Inaczej, którzy w zaprezentowali znakomity poziom w skeczu:
Wszystkie skecze z Koszalina:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio