Lista NOS: Na Smile nie ma mocnych!

Lista NOS: Na Smile nie ma mocnych!
31.07.2014 13:28
Kolejne notowanie przyniosło aż trzy nowości na szczycie listy. Ale na Kabaret Smile nie ma mocnych! Rozmowa Jasia i Xaviera wciąż podoba Wam się najbardziej.
Na podium, tuż za plecami lidera, znalazła się nowość Kabaretu Moralnego Niepokoju. Skecz o zgrabnym władaniu kłamstwem podczas rozmowy telefonicznej był najczęściej oglądanym skeczem Festiwalu Kabaretowego w Koszalinie. Ostatnie miejsce na podium obronił Kabaret Nowaki, a będąc dokładnym - Pani Krystyna! :)
Wysoko uplasowały się dwie kolejne nowości z Koszalina. Miejsce 4-te przypadło Kabaretowi Skeczów Męczących, w którym Jarek Sadza wcielił się w rolę... katechetki! Natomiast miejsce 5-te to Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów) z monologiem politycznym utrzymanym w klimacie kulinarnym.
Całą lista dostępna jest tutaj: LISTA NOS: Notowanie 387

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio