Mazurska na wysokim poziomie!

Mazurska na wysokim poziomie!
20.07.2014 10:36
Działo się! Kabarety występujące na wczorajszej Mazurskiej Nocy stanęły na wysokości zadania i zapewniły znakomitą ucztę widzom. Zaprezentowano mnóstwo nowych skeczów, kabarety znakomicie się uzupełniały, nie było niepotrzebnych gości spoza branży kabaretowej, a pogoda dopisała.
Kabaret Limo jak zawsze - ostro, ale na wysokim poziomie! Znakomicie podeszli do tematu godła, krzyża, flagi i ostatniej afery taśmowej! Gorąco polecamy ten skecz!
Świetnie zaprezentowali się także Młodzi Panowie w skeczu o zmianie płci. Fenomenalnie zagrana przez Mateusza Banaszkiewicza rola lekko pijanego lekarza - klasa! I to wymowne "Pani Marzeno!" :)
Bardzo ciekawy pomysł na skecz miał także Kabaret Smile. Powrót do roku 1990-go połączony z wizytą osoby z roku 2018-go stanowiły fajny temat do żartów, zarówno z tego co było jak i z tego co będzie.
Mieliśmy także odrobinę improwizacji i stand-upu. W tej pierwszej udział wzięli: Limo, Ani Mru Mru i Jurki. I wyszło im to znakomicie! :) Zwłaszcza zagranie Ewy Błachnio na sam koniec gry. W stand-upie - co już niemal tradycją - zaprezentował się Kacper Ruciński. Bardzo dobry występ, choć... można było się spodziewać czegoś więcej. Mimo wszystko - lektura obowiązkowa.
Wszystkie skecze z Mazurskiej Nocy Kabaretowej:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio