Dwie Conchity i dwa Wursty. Kto lepszy?

Dwie Conchity i dwa Wursty. Kto lepszy?
06.09.2014 15:12
Występ Conchity Wurst na Eurowizji nie mógł przejść bez echa w branży kabaretowej. Błyskawicznie zareagował wówczas Kabaret Ani Mru-Mru. Michał Wójcik, który aktorsko przygotowany do zawodu jest znakomicie, stanął na wysokości zadania i ujął Wasze serca piosenką "Tu i tam".
Skecz popularnych "Mrumsów" cieszył się dużą popularnością. Ale do walki o miano najlepszej Conchity włączył się niedawno Kabaret Pod Wyrwigroszem. Tym razem w rolę kobiety z zarostem wcielił się Andrzej Kozłowski, a wykonywana piosenka to parodia hitu "My Słowianie" Donatana i Cleo.
Oba występy są w zasadzie diametralnie różne, choć sam przekaz dość podobny. Mrumsy wyśmiali zwycięzcę Eurowizji, a Wyrwigrosze uwypuklają rozdmuchiwany ostatnio problem gender. Pytanie która aranżacja i który przekaz Wam się bardziej podoba? Tę ocenę pozostawiam Wam.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio