Lista NOS: No to mamy NIESPODZIANKĘ!

Lista NOS: No to mamy NIESPODZIANKĘ!
24.07.2014 10:53
To, że skecze z Mazurskiej Nocy Kabaretowej wdrapią się wysoko na listę najczęściej oglądanych skeczów było jasne. Ale, że jeden z nich wskoczy na podium i zdetronizuje Panią Krystynę? Tego się nie spodziewaliśmy.
A jednak stało się. Skecz Nowaków, który systematycznie piął się w górę tabeli, by ostatecznie zasiąść na fotelu lidera - został już po tygodniu z niego zrzucony. I to nie za sprawą skeczu Kabaretu Limo (jak wielu sądziło), lecz za sprawą Kabaretu Smile. To właśnie ich znakomity skecz przypadł Wam do gustu najbardziej.
Dwa kolejne miejsca to - i tu nie będzie zaskoczenia - skecze z Mazurskiej Nocy. To wspomniany wcześniej skecz Limo oraz równie udany skecz Kabaretu Młodych Panów, który jednak do Lima miał znaczny dystans.
Natomiast pozostałe skecze z podium poprzedniego notowania uplasowały się dopiero na pozycjach 5. i 6.! Niestety - na Mazurską w tym tygodniu nie było mocnych.
Całą lista dostępna jest tutaj: LISTA NOS: Notowanie 386

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio