Łowcy.B zmieniają skład!

Łowcy.B zmieniają skład!
20.12.2014 11:59
Impresariat Kereza potwierdził informację, którą Łowcy.B zamieścili na facebooku dwa dni temu. Z końcem 2014 roku kabaret zmienia skład. W znanych wszystkim sweterkach nie zobaczymy już Mariusza i Pawła. Pozostała czwórka czyli Maciek, Bartek, Sławek i Bartek wkrótce zaproszą na premierę nowego programu.
Poniżej przedstawiamy Wam informację od Łowców.B

Zmiany, zmiany, zmiany.
Mamy dla Was drodzy milusińscy kilka arcy ważnych informacji.
Z dniem 1 stycznia 2015 szeregi naszego kabaretu opuszczają chłopacy Paweł i Mariusz. Poprosili o urlop i odpoczynek od spraw łowieckich co im się należało. Włożyliśmy dużo pracy i energii by po 12tu latach znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteśmy i teraz jest czas, żeby podjąć następne decyzje. Każdy Łowca ma swoje życie i każdy decyduje o nim sam. Życzymy Pindurowi i Basenowi (bo tak mamy w zwyczaju do nich się zwracać jako kumple) sukcesów i jeszcze więcej sukcesów. Mariusz Kałamaga będzie można spoktać na scenach i w telewizorach w projektach solowych i w grupie „Poliż Stand up” (albo w meblowym, jeszcze niewiadomo). Paweł ma swoją firmę i nawet telefon służbowy, do którego jak odbiera to nie mówi: „no”, tylko: „Paweł Pindur słucham”. Kiedyś jeszcze się spotkamy by wspólnie tworzyć, nie jesteśmy teraz w stanie powiedzieć kiedy to będzie i co zrobimy. Może za rok, może za dwa, może za pół, może skecz, może cały program, może widowisko w stylu show z dużą ilością erotyki... Bo to wiesz co się stanie za 3 miesiące?
Kabaret Łowcy.B będzie funkcjonował dalej w składzie czteroosobowym: Zlew, Góra, Maćkowy Potwór i Gajda. Aktualnie kończymy pracę nad całkowicie nowym materiałem, który chętnie będziemy pokazywali ludziom. Efekty będzie można zobaczyć dzisiaj w Zielonej Górze oraz na początku przyszłego roku tam, gdzie nas zaproszą.
Nie zmieniamy kierunku ani profilu działań, dalej robimy kabaret w stylu „łowieckim” – szalony, przepełniony absurdem, po części improwizowany z ważną dla nas muzyką na żywo. Zapraszamy do wspólnej zabawy i prosimy o wsparcie! Ole!
Ostatnie występy biletowane w pełnym składzie to:
10.01 - Warszawa
14.02 - Zabrze
13-15.03 - kabareton w UK i Irlandii
Zgodnie z zapowiedzią impresariatu - imprezy firmowe/zamknięte będą możliwe także w pełnym składzie.
Mamy nadzieję, że cała szóstka pojawi się znowu na scenie. Łowcy.B będą wkrótce inni, zapewne śmieszni jak do tej pory, ale inni. Dlatego też w dzisiejszych propozycjach skeczów dla Was nie może być innych, jak tylko tych Łowców.B w oryginalnym składzie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio