Limo ujawnia nagranie. Będzie kolejny skandal?

Limo ujawnia nagranie. Będzie kolejny skandal?
02.01.2015 20:38
Mija drugi dzień od zakończenia przez Kabaret Limo działalności. Ale na zakończenie członkowie kabaretu postanowili wywołać jeszcze jedną burzę! Opublikowali nagranie, które wyjaśnia przyczynę zakończenia ich działalności.
Film, nagrany w stylu dotychczasowych produkcji kabaretu, opowiada historię przyszłych poczynań członków grupy. Najciekawszy fragment pojawia się w filmie na samym końcu. To nagranie z kamery przemysłowej z dnia 20.04.2014. Czyli na dzień przed oficjalnym ogłoszeniem o zakończeniu działalności grupy. Na nagraniu widać, jak kabaret Limo zostaje napadnięty i pobity przez osobę w białym stroju przypominającą... Zobaczcie sami! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio