Kontrowersje po skeczu o Kaczyńskim i Hofmanie! Możliwe kary.

Kontrowersje po skeczu o Kaczyńskim i Hofmanie! Możliwe kary.
01.01.2015 23:54
Czy w Polsce można śmiać się ze wszystkiego? Wygląda na to, że nie. Występ Kabaretu Skeczów Męczących podczas "Sylwestra z Dwójką" wywołał spore kontrowersje i nie wszystkim się spodobał.
Chodzi o piosenkę o podróży samolotem byłego posła PiS Adama Hofmana do Madrytu. Część widzów jest oburzona, że TVP zgodziło się wyemitować taki występ. Wskazują też, że przesadą było zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego umieszczone w ramce w kształcie serca.
Zobacz występ:
Sam kabaret na swoim profilu na facebook'u podkreśla, że jest neutralny i śmieje się ze wszystkich opcji politycznych. Na potwierdzenie tych słów kabareciarze odsyłają do swoich starszych skeczów, między innymi do tego, w którym śmieją się z partii rządzącej i Donalda Tuska:
Jednak tego typu argumenty zdają się nie trafiać do oburzonej części widzów. Jacek Kurski (dawniej PiS) twierdzi, że utwór wykonał "Kabaret na usługach władzy".
Prawdopodobnie za ten występ posypią się kary. Politycy PiS interweniowali w KRRiT, kiedy TVP wyemitowała występ Abelarda Gizy o papieżu. Jest więc wielce prawdopodobne, że próba wyśmiewania prezesa PiS i byłego członka PiS zakończy się w podobny sposób.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio