Popularne:

NOS: Młodzi Panowie rządzą i dzielą!

NOS: Młodzi Panowie rządzą i dzielą!
26.12.2015 18:20
Końcówka roku należy do Kabaretu Młodych Panów! Ekipa z Rybnika kolejny raz zdominowała Listę Najczęściej Oglądanych Skeczów! W TOP10 mamy ich 4 skecze. Nie próżnowali też fani kabaretu OT.TO, którego aż 3 skecze trafiły do ścisłej czołówki.
Liderem kolejny tydzień z rzędu pozostaje skecz "Wojsko"! Jest to przerażająca wizja przywrócenia obowiązkowej zasadniczej służby wojskowej. Czy tak będzie wyglądać armia przyszłości? :) Oby nie...
Na pozycję vice-lidera awansował kolejny w tematyce restauracyjnej skecz Młodych Panów - "Śląska kuchnia". Tym razem restaurację prowadzoną przez KMP odwiedza obcokrajowiec. I weź tu się chłopie dogadaj...
Z tej samej kategorii skecz Młodych Panów zamyka TOP10 listy. Oba skecze choć podobne, to jednak zupełnie inne. I oba warte obejrzenia!
Fani kabaretu OT.TO wywindowali aż trzy skecze do TOP10 tego notowania. Najlepszą oglądalnością w minionych 7 dniach okazała się piosenka "Rolnik szuka żony", która ostatecznie uplasowała się na 3. pozycji! Na miejscach 6. i 7. znalazły się także "Czego się boisz" oraz "Motyle i śmieci".
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio