Popularne:

Pojechali na Święta!

Pojechali na Święta!
30.12.2015 14:27
"Jedziemy na Święta" - pod taką nazwą odbyła się w Kielcach impreza kabaretowa, której gospodarzem był Kabaret Skeczów Męczących. Ekipa z Kielc wybrała się w tym roku na święta wraz z mocną paczką kabaretową! Wśród wspólnie podróżujących znaleźli się: Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Piasek, Kasia Pakosińska i Jerzy Kryszak.
Gospodarze wycieczki zabrali widzów m.in. do szpitala i na chrzciny.
W szpitalu w Kielcach pracę rozpoczęła tajna agentka Żaneta, która wcieliła się w rolę pielęgniarki Jadwigi. Swoich sił próbowała wcześniej jako katechetka (tutaj), ale wydaje się, że dopiero teraz trafiła na odpowiednie stanowisko. W końcu to kobieta, która znakomicie umie odnaleźć się w burd... tzn. w służbie zdrowia!
No i chrzciny. Kolejny raz Adaś zmuszony był walczyć o to, by na chrzcinach był alkohol! Tym razem walka była nieco trudniejsza, bo opierać zaczęły się także wąsy. Fajna wersja skeczu z drobną wpadką i gotowaniem na scenie. :)
Formacja Chatelet zabrała nas na wycieczkę taksówką z rodzącą kobietą i policjantem. Ciekawy zestaw, prawda? Jak się ta podróż kończy? Zobaczcie sami! :)
Co ciekawe - motyw taksówki przewinął się także przez występ Katarzyny Pakosińskiej, którą gościnnie przewiózł Marcin Szczurkiewicz. Nie jest to niestety ta sama Pakosa, co kiedyś. Śmiech wciąż ten sam, wygląd również, ale rodzaj żartów zupełnie inny.
Imprezę zakończyła kolacja samych znanych kabaretowych postaci, którzy zasiedli do jednego stołu. Wśród nich pan Adamczyk, pani Krystyna oraz... Piasek! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio