Formacja Chatelet i Kabaret Zachodni w DBJW!

Formacja Chatelet i Kabaret Zachodni w DBJW!
13.04.2016 16:10
Mamy dla Was porcję nowych skeczów, które zaprezentowały Formacja Chatelet i Kabaret Zachodzi w ostatnim odcinku programu Dzięki Bogu Już Weekend!
Pozytywnie zaskoczyła nas Formacja Chatelet. Krakowska ekipa zaliczyła bardzo fajny występ. Chcielibyśmy wyróżnić skecz "Pyskata Krystyna", który jest... nie do końca ich stylu. To wierszowany, stylizowany skecz z dość ciekawym, ale i umiejętnie ukrytym, podtekstem politycznym. Polecamy!
Pozostając przy Formacji warto również obejrzeć "Przegląd prasy" oraz skecz "Reżyser" (zwłaszcza dla końcówki):
Na wyróżnienie zasługuje też Kabaret Zachodni. Świetnie zagrany skecz "Nauczycielka francuskiego", a do tego równie dobry udział w łączonym skeczu "Sesja rady miasta Krakowa"! Polecamy obie pozycje.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio