Lista NOS : Złoty pociąg i pampasowiec dalej na pierwszym miejscu!

Lista NOS : Złoty pociąg i pampasowiec dalej na pierwszym miejscu!
30.06.2016 09:59
Tak, dobrze przeczytaliście! W tym tygodniu znowu najczęściej oglądanym skeczem jest skecz Kabaretu Skeczów Męczących - "Złoty pociąg i pampasowiec". Nie dziwi nas to, odwalili kawał dobrej roboty i na pewno doprowadzili do płaczu nie jednego oglądającego!
Cały skecz :
Z trzeciego miejsca na drugie przeskoczył Kabaret Paranienormalni ze swoim skeczem "Instruktor BHP". Sami prawie płakaliśmy ze śmiechu przy niektórych tekstach! Koniecznie trzeba go zobaczyć.
Trzecie miejsce zajmuje świetny skecz "Coaching" Kabaretu Łowcy.B! Poruszają w nim takie sprawy jak rozwój osobisty i właśnie wspomniany coaching. No właśnie... Co to ten cały Coaching? Już tłumaczymy! Jest to intensywny proces szkolenia poprzez psychologię. Występuje tam również nieco, "chłodna" atmosfera ;)
Co pojawiło się z nowości na naszej liście? Dwa razy zadebiutował Kabaret Ani Mru-Mru wraz ze swoimi skeczami: "Stacja Benzynowa" oraz "Studniówka", po których obejrzeniu będziemy wiedzieć, że czasami lepiej zabrać drobne do babci klozetowej oraz kiedy "się dyga się".
Na dziesiątym miejscu widnieje Kabaret Czołówka Piekła ze swoją przeróbką utworu "Enej - Kamień z napisem LOVE". Chłopaki postarali się i stworzyli piosenkę "Wanna pełna fok". Wyszło im to na prawdę świetnie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio