Lista NOS: Szok! Skecze z XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej na liście najczęściej oglądanych!

Lista NOS: Szok! Skecze z XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej na liście najczęściej oglądanych!
14.07.2016 12:19
I stało się - "Złoty pociąg i pampasowiec" nie jest już najczęściej oglądanym skeczem! Najnowsze skecze z XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej zdominowały listę Najczęściej Oglądanych Skeczów. Na pierwszym miejscu zadebiutował Kabaret Smile ze swoim fenomenalnym skeczem "Ślub internetowy". Ślub przez internet? W XXI wieku wszystko się da!
Na drugim miejscu wielokrotny laureat, skecz "Złoty pociąg i pampasowiec" Kabaretu Skeczów Męczących, który dzielnie oparł się naporowi skeczów z Mazurskiej Nocy! Tutaj nie trzeba się rozpisywać, chyba każdy widział już ten skecz.
Na miejscu trzecim widnieje Kabaret Młodych Panów i ich skecz "Terapia", który pojawił się na XVIII MNK! Oglądając go można się dowiedzieć jak łatwo walczyć ze swoimi problemami, za ile można kupić kokoszę oraz ile rzeczy do stukania i wkurzania innych można ukryć w dresie. :)
Na miejscu czwartym Kabaret Smile & Kabaret Młodych Panów & Kabaret Łowcy.B - "Brak Prądu i zabawy", również z XVIII MNK. Pokazują oni dzieci XXI wieku, które potrafią tylko grać na komputerze albo na smartfonie! Jednak po chwili zaczęli rozpracowywać zabawki prawdopodobnie swoich rodziców, świetnie się przy tym bawiąc.
Na piątym miejscu Kabaret Smile - "Gdzie te chłopy" z XVIII MNK, tutaj nie trzeba dużo pisać! Wystarczy zobaczyć.
Na miejscu szóstym Kabaret Chyba - "Organista" a na miejscu dziesiątym Krzysztof Piasecki - "Egzamin na Polaka". To również skecze z XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio