Lista NOS: Nowy lider!

Lista NOS: Nowy lider!
05.08.2016 15:48
Pampasowiec nie dał rady. Przegrał walkę o kolejny tytuł lidera listy NOS. I to na rzecz skeczu, który najmłodszy już nie jest. Ale Kabaret Skeczów Męczących nie ma powodów do zmartwień, bo nowym liderem został skecz ich autorstwa!
Przypuszczamy, że to dość zaskakujące rozstrzygnięcie jest efektem aktualnie panujących trendów dotyczących uchodźców i imigracji. Miniaturka skeczu musiała mocno zainteresować internautów na facebooku, bo to stamtąd głównie trafili oglądający ten skecz. Jak widać Kabaret Skeczów Męczących idealnie wpisał się w aktualnie panujące trendy skeczem sprzed jakiś... 6 lat! :)
A co niżej na liście Najczęściej Oglądanych Skeczów?
Miejsce 3. obronił Kabaret Moralnego Niepokoju. Ich skecz o pomocy w odrabianiu pracy domowej jest wciaż bardzo popularny. Jeśli jeszcze nie widziałeś/aś to zobacz koniecznie... bo Ci wyrwę oko! ;)
Niestety 4-go miejsca nie obronił Piotr Gumulec (Kabaret Chyba), który znakomicie sparodiował Roberta Górskiego. Ta udana parodia ostatecznie spadła o jedno "oczko", dając się wyprzedzić Abelardowi Gizie. Nic dziwnego - jego słynny i kultowy monolog o papieżu miał ponownie swoje pięć minut z okazji trwających Światowych Dni Młodzieży.
W pierwszej 10-tce listy NOS mamy jeszcze 4 nowości, które zajęły miejsca od 7. do 10.! Wśród nich znalazł się także skecz o niezwykle popularnej aktualnie grze Pokemon GO! :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio