Panie Teleexpress...

Panie Teleexpress...
31.08.2016 21:27
Dziś gruchnęła na nas, jak grom z jasnego nieba, wiadomość, że oto ikona Teleexpresu odchodzi z programu. Maciej Orłoś ogłosił dziś w programie, że to jego ostatni występ. Wkrótce ma poprowadzić program na portalu Wirtualna Polska (wp.pl).
O jego odejściu krążą jedynie pogłoski. Mówi się, że to pokłosie spięć z nowym szefem Teleexpresu, który objął stery programu z początkiem sierpnia. Nie wnikamy, nie nasza sprawa.
Ok, ale dlaczego w takim razie o tym piszemy? Otóż powód jest prozaiczny - zarówno Maciej Orłoś, jak i sam program Teleexpress, odcisnęli piętno na polskim kabarecie! Postanowiliśmy wypunktować kilka istotnych faktów.
1. Maciej Orłoś prowadził kabareton w Opolu, na którym wystąpił m.in. Marcin Daniec ze słynnym monologiem o Wetknął Chustką, czyli o Whitney Houston! I to właśnie wtedy Daniec zaczął prowadzącego Orłosia nazywać mianem: "Pan Teleexpres"! :)
2. Z Orłosiem specjalny wywiad przeprowadził też Kłaku! Wywiad, w którym rozbawił Macieja Orłosia do tego stopnia, że ten nie był w stanie doczytać tekstu z kartki! :)
3. Ale nie to w tym wszystkim jest najważniejsze! Najważniejsze jest to, że takie zmiany w Teleexpresie niemal 10 lat temu przewidział Kabaret Neo-Nówka! Ich skecz pokazał nową, "lepszą" wersję Teleexpresu. Wolniejszą, by ludzie starsi zrozumieli. I z przekazem:
"Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej!"
Smaczku dodaje fakt, że skecz ten powstał za czasów rządów PiSu! :) Przypadek?
4. Z Maciejem Orłosiem sporo wspólnego mają też Paranienormalni! Raz sami bowiem gościli w Teleexpresie, promując swoją nową płytę DVD. A raz, w ramach rewanżu, Maciej Orłoś zagościł u nich, w programie Paranienormalni Tonight! I wypadł znakomicie! :) Przypominamy te występy:
5. Na koniec ciekawostka warta odnotowania. Powstał też skecz parodiujący sam program "Teleexpress"! Wykonał go Kabaret Czesuaf. Film przygotowany został specjalnie do konkursu na XIII Rybnicką Jesień Kabaretową. Warto zobaczyć!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio