Rusza sprzedaż biletów na Ryjka!

Rusza sprzedaż biletów na Ryjka!
13.09.2016 19:02
Wielkimi krokami zbliża się kolejna Rybnicka Jesień Kabaretowa! Tegoroczna - XXI edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26 - 30 października 2016. Co zaskoczy nas tym razem? Poza sporą dawką zupełnie nowych skeczów, na Ryjku swój jubileusz 20-lecia świętować będzie Grupa MoCarta, a ze swoim premierowym spektaklem "Welcome home boys" wystąpi MUMIO!
Każdego roku zakup biletów na Ryjka graniczy z cudem. Liczba chętnych zdecydowanie przewyższa pojemność sal. Dlatego bilety rozchodzą się błyskawicznie. Po kilku minutach od rozpoczęcia sprzedaży nie ma już czego szukać. Nie sądzimy, by tym razem miało być inaczej. Choć tym razem sprzedaż rozbito na dwie tury!
Przedsprzedaż pierwszej puli biletów rozpocznie się jutro (środa, 14 września), punktualnie o godzinie 12:00, na eventim.pl.
Na każdą imprezę festiwalową (26-30 października) dostępnych będzie po 50 najlepszych miejsc, a na wyjątkowy koncert towarzyszący (26 października w Teatrze Ziemi Rybnickiej) nawet 200 biletów! Sprzedaż pozostałej puli biletów ruszy 10 października 2016.
Pełny program RYJKA 2016 znajdziesz tutaj: Ryjek.eu

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio