Lista NOS: KSMy z nowym hitem!

Lista NOS: KSMy z nowym hitem!
04.09.2016 16:07
W najnowszym notowaniu listy Najczęściej Oglądanych Skeczów karty rozdawał głównie Kabaret Skeczów Męczących. W TOP10 listy znalazło się aż 6 skeczów tego kabaretu! Największy skok zanotował debiutujący na liście najnowszy skecz "Potop - reaktywacja", który zajął drugie miejsce.
Na Pampasowca po raz kolejny nie ma mocnych. Skecz o złotym pociągu i przedziwnym zwierzaku kolejny raz obronił pozycję lidera.
Znakomity wynik zanotowały też "Chrzciny" tego samego kabaretu. Awans na 4-tą pozycję pokazuje, że ten skecz wciąż Was śmieszy, pomimo, że ma już ponad rok.
W górę tabeli pnie się także najnowszy skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju o... odrabianiu lekcji! Skecz zdecydowanie na czasie, gdyż młodzież właśnie wróciła do szkół, a być może nie każdy potrafi ułożyć zdanie ze słowem "MALUTKI"... ;)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio