Nowa telewizja stawia na kabaret!

Nowa telewizja stawia na kabaret!
22.09.2016 20:09
W listopadzie nadawanie rozpocznie zupełnie nowa stacja telewizyjna - "Nowa TV", która dostępna będzie w naziemnej telewizji cyfrowej w całej Polsce. Nowa będzie kolejnym projektem grupy ZPR, do której należą m.in.: ESKA TV, POLO TV czy SuperExpress.
Stacja stawiać będzie na informację i rozrywkę. I dlatego już na starcie chce przyciągnąć fanów kabaretowych! W ramówce znajdzie się "Nowa rewia kabaretowa". 24-odcinkowy cykl programów kabaretowych, w których widzowie zobaczą pełne programy wybranych grup. Wśród zaproszonych pojawią się m.in.: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Łowcy.B, Kabaret K2, Jerzy Kryszak, Kasia Pakosińska czy Formacja Chatelet.
Koncepcyjnie jest to powrót do formy, od której nieco odeszły obecne programy kabaretowe. Teraz każdy program kabaretowy zaprasza kilka grup, które na scenie prezentują po dwa - trzy skecze. Tu natomiast praktycznie każdy odcinek poświęcony będzie jednej grupie, która zaprezentuje swój program.
Bilety na występy do kupienia tutaj: Bilety na Nową Rewię Kabaretową

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio