Lista NOS: Niesamowite impro w TOP10!

Lista NOS: Niesamowite impro w TOP10!
25.09.2016 15:39
Za nami 499-te notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! Co ciekawego przyniósł miniony tydzień? Całkiem sporo zmian. W TOP10 tylko jeden skecz utrzymał swoją pozycję sprzed tygodnia, mamy 3 nowości i dwa awanse.
Liderem pozostaje skecz "Pampasowiec", któremu po piętach depcze Neo-Nówka ze skeczem z wpadką oraz... nowość na liście - Abelard Giza w monologu o restauracjach, kelnerach i toaletach!
Prawdopodobnie po raz pierwszy w TOP10 mamy improwizację! Na 9. pozycji pojawiły się "Stopy" czyli gra improwizacyjna, w której biorący udział kabareciarze zatrzymują co chwilę zabawę i podmieniają się na scenie. Tu w "stopy" zagrali Limo, Ani Mru-Mru i Jurki!
Nadal świetnie na liście radzą sobie skecze Kabaretu Skeczów Męczących. Poza miejscem pierwszym KSMy pojawiają się też na miejscach 4., 6. i 8.! A są to kolejno:
Pierwszą dziesiątkę listy zamyka Kacper Ruciński ze swym monologiem o smażalniach ryb, facetach i kinie.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio