Lista NOS: Jerzyk i Badyl gonią liderów!

Lista NOS: Jerzyk i Badyl gonią liderów!
22.10.2016 14:55
"Pampasowiec" i "Rada bezpieczeństwa narodowego" obroniły dwie pierwsze pozycje na liście Najczęściej Oglądaych Skeczów. Ale... coraz mocniej depczą im po piętach konkurenci. Badyl w monologu o kibolach wyklętych i Jerzyk, który dziś nie pije byli w minionych dniach bardzo blisko! Do tego w TOP10 mamy 3 nowości!
Na Pampasowca kolejny raz nie ma mocnych! Kabaret Skeczów Męczących idealnie wstrzelił się w Wasze gusta i oczekiwania.
Doskonale odbieracie także skecz o Radzie Bezpieczeństwa Narodowego w wykonaniu kabaretu Ani Mru-Mru, kabaretu Na Koniec Świata i Cezarego Pazury. Kolejny tydzień z rzędu ten skecz ustępuje miejsca jedynie Pampasowcowi!
Ale Robert Górski i jego Kabaret Moralnego Niepokoju nie lubią przegrywać! Dlatego nie dziwi fakt, że dwa kolejne miejsca zajmuje właśnie Góral i jego ekipa. Mocny i bezpośredni monolog o kibolach wyklętych i znakomita scenka z kłótnią małżeńską na imprezie, na której Jerzyk nie może pić zajęły odpowiednio miejsca 3. i 4.!
W TOP10 mamy też 3 nowości! Neo-Nówka wbiła się na 6. pozycję ze skeczem o spotkaniu prezydentów, miejsce 7. przypadło komisji do spraw kabaretów z kultową rolą Michała Wójcika jako Macierewicza, a miejsce 9. to skecz Moralnych o tym... tzn. o tej... a w zasadzie o tych... No wiadomo! :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 792 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio