Ryjek 2016: MUMIO!

Ryjek 2016: MUMIO!
27.10.2016 01:44
Za nami pierwszy dzień 21. Rybnickiej Nocy Kabaretowej! Największym wydarzeniem wieczoru był premierowy spektakl kinoteatru MUMIO! I było to wydarzenie niezwykłe. Mumio wciągnęło wypełnioną salę Teatru Ziemi Rybnickiej na niesamowity poziom humoru absurdalnego.
Na dzień dobry widzów na scenie przywitała trumna i stara meblościanka. Po chwili nastąpiło odczytanie niezwykłego testamentu, w którym Maciej i Jędrzej dowiedzieli się o istnieniu miniaturowej matki i niezwykłego ogórka, którego muszą odnaleźć... Brzmi absurdalnie? A to jedynie wstęp do historii pełnej niesamowitych wydarzeń!
Nie ma prawdopodobnie drugiej takiej grupy, której występ tak ciężko byłoby opisać. Przenikające się światy kina i teatru, przedziwna fabuła spektaklu i klimat tak specyficzny dla tej grupy sprawił, że fani Mumio mogli wyjść z sali w pełni usatysfakcjonowani.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio