Świętujemy! Mamy już 10 lat!!!

Świętujemy! Mamy już 10 lat!!!
05.11.2016 12:58
Dokładnie 10 lat temu, 120 miesięcy temu lub jak kto woli 3653 dni temu wystartował nasz portal Kabarety.TworzymyHistorie.pl! Niesamowite, prawda?
To było naprawdę dawno temu. Gdy zaczynaliśmy Paranienormalni zastanawiali się czy dobrze zrobili rezygnując z pracy w barze, Neo-Nówka nie wiedziała, że za 3 lata stworzy skecz "Niebo", który zostanie absolutnym hitem internetu, Pakosa nie wiedziała, że wyleci z Kabaretu Moralnego Niepokoju, a Robert Górski, że zrobi ten błąd i ją wyrzuci... ;)
A strona pierwotnie wyglądała tak:
Przez te 10 lat powstało mnóstwo wspaniałych skeczów, które uwielbiamy oglądać do dziś. Hity takie jak Niebo, Wizyta Księdza, Mariolka, Otwarcie supermarketu, czy ostatnio Pampasowiec wpisały się na dobre w świadomość fanów kabaretowych (cieszymy się, że także niejako za sprawą naszego portalu). Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu hity! Mamy nadzieję, że przez kolejne 10 lat będziecie ich wypatrywać pod jedynym słusznym adresem czyli Kabarety.TworzymyHistorie.pl :)
Raz jeszcze serdecznie Wam dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio