Ryjek 2016: One Ryj Show!

Ryjek 2016: One Ryj Show!
27.10.2016 02:04
Pierwszy dzień 21. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej rozpoczął One Ryj Show, czyli konkurs, w którym do walki o ryjkowe koryto stają stand-uperzy! W rybnickim "Klubie Pod Teatrem" na scenie zaprezentowali się: Jacek Noch, Rafał Pacześ, Wojtek Fiedorczuk oraz Magda Mikołajczyk (dawniej Mleczak).
Każda z występujących osób zaprezentowała wybrany monolog ze swojego repertuaru, następnie monolog nawiązujący do tegorocznych kategorii ryjkowych ("Spróbuję jeszcze raz", "Fit, Eko, Bio", "Bit Kiler", "Walka o Ogień", "Spotkanie z UFO", "Metamorfoza", "Skecz typowo kaukaski", "Zła wiadomość"), a całość zakończył dubbing krótkich filmików.
Głosami widzów zwycięzcą został Rafał Pacześ, który m.in. opowiedział o swoim mieście (Łodzi), komunii świętej, małych mieszkaniach w blokach i wujku Stefanie.
Zobacz fragment występu, który Rafał Pacześ zaprezentował także na Ryjku:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio