Lista NOS: Nowy stary lider!

Lista NOS: Nowy stary lider!
21.08.2016 15:13
Powrót na szczyt hitu z Płockiej Nocy Kabaretowej, awans Nowaków, Neo-Nówki i kabaretu Rewers oraz debiut Łowców.B. Tak w skrócie można podsumować 494-te notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów.
Na szczyt wrócił Pampasowiec! Ten ponad 20-minutowy skecz Kabaretu Skeczów Męczących w wersji z Płocka jest najczęściej oglądanym skeczem w te wakacje! I nic nie wskazuje na to, by jego popularność miała maleć. Po prostu hit!
Spory awans zanotował skecz Kabaretu Rewers i Mikołaja Cieślaka z Zielonej Góry! Rozmowy o diecie i odchudzaniu zdecydowanie przypadły Wam do gustu. Wysoka oglądalność tego skeczu ostatecznie uplasowała go na 4. miejscu!
Wysoko uplasował się też skecz Nowaków - Żona idealna. Wersja z kabaretonu w Zielonej Górze w tym tygodniu uplasowała się na 8. miejscu!
W TOP10 listy wysoko zadebiutował skecz Łowców.B - Noc muzeów! Skecz, w którym Łowcy wyszli do ludzi zajął w mijającym tygodniu 6. miejsce i ma spore szanse na poprawienie wyniku w kolejnym notowaniu!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio