Lista NOS: Nowy lider!

Lista NOS: Nowy lider!
11.03.2017 12:44
Na szczyt listy Najczęściej Oglądanych Skeczów wdrapał się Kabaret Neo-Nówka! Teleexpres (pomimo Dnia Kobiet) był najchętniej oglądanym skeczem minionego tygodnia.
Dlaczego "pomimo Dnia Kobiet"? Dlatego, że z okazji wspomnianego święta fenomenalną popularnością cieszył się skecz Kabaretu Hrabi - Kobieta! :) Ten kultowy skecz jest niesamowity i w zasadzie każdego roku 8-go marca jest najczęściej oglądaną pozycją!
początek cytatu
Miejsce mężczyzny jest przy garach!
koniec cytatu
Na ostatnim miejscu podium uplasował się kolejny skecz, który można już uznać za kultowy. Mowa oczywiście o Pampasowcu, który stał się dla Kabaretu Skeczów Męczących jednym z największych hitów w swoim repertuarze!
Na liście nie zabrakło też Ucha Prezesa! Najnowszy - siódmy już odcinek, zatytuowany "Siemandero", zajął miejsce tuż za podium!
Warto również zerknąć na dwa monologi. Choć kompletnie od siebie różne, to oba niezwykle zabawne. Pierwszy z nich to stand-up Abelarda Gizy o... nietrafoinych prezentach! A drugi to znakomity monolog Maćka Stuhra o różnicach między kobietami, a mężczyznami.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio