Ten hit ma już 3 miliony wyświetleń!

Ten hit ma już 3 miliony wyświetleń!
04.06.2017 11:54
Równo tydzień temu na scenie sopockiego amfiteatru podziwialiśmy występy kabareciarzy podczas trzeciej edycji Polsat SuperHit Festiwal. To dobry czas na małe podsumowanie.
3 miliony widzów przed telewizorami
Przed telewizorami podczas niedzielnego kabaretonu zasiadło rekordowe 3 mln widzów. Był to najchętiej oglądany dzień 3-dniowej imprezy w Sopocie (piątek: 2,2 mln widzów, sobota: 2 mln widzów).
3 miliony wyświetleń skeczu
Podobna liczba osób obejrzała już najlepszy skecz imprezy! Ponad 2,8 mln wyświetleń ma już skecz Kabaretu Skeczów Męczących, w którym Jarek Sadza wciela się w kultowego pana Adamczyka w psychiatryku! Ten wynik osiągnęli w zaledwie tydzień!
Nie dużo gorzej wypada skecz Kabaretu Młodych Panów. Skecz "Zajezdnia BOR" osiągnął już ponad 2,2 mln wyświetleń!
Pozostałe występy rówież cieszą się dużą popularnością:
Największą popularnością cieszyły się skecze mocno polityczne. No cóż - "taki mamy klimat". Liczymy, że to nie koniec tak znakomitych skeczów tego lata. Przed nami kolejne kabaretony.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio