O nowym sezonie Ucha Prezesa i... Opolu

O nowym sezonie Ucha Prezesa i... Opolu
24.06.2017 12:04
Robert Górski był wczoraj (po raz kolejny) gościem w radiu RMF FM. I po raz kolejny mieliśmy okazję posłuchać niezwykle przyjemnej rozmowy o aktualnych wydarzeniach.
Oprócz rozmowy o zakończeniu roku szkolnego i o rozpoczynających się wakacjach, nie zabrakło tematów politycznych - choć o polityce miało nie być.
Co jednak najważniejsze - Robert Górski opowiedział o swojej wizji nowego sezonu Ucha Prezesa:
Druga część rozmowy ponownie zahaczyła o wakacje i polskie morze. Robert opowiedział także o swoim nowym pomyśle na skecz kabaretowy. Nie zabrakło też pytania o Opole. Góral oczywiście w swoim stylu kąśliwe skomentował informację o przeniesieniu festiwalu na wrzesień:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio