Polskie Radio zabroniło Andrusowi występować w TVN24

Polskie Radio zabroniło Andrusowi występować w TVN24
19.10.2017 19:42
Artur Andrus od 1994 roku związany jest z III programem Polskiego Radia. Obecnie prowadzi tam codzienną audycję "Akademia rozrywki". Ponadto, poza swoją działalnością kabaretową, od 2005 roku okazjonalnie występuje w "Szkle kontaktowym" - programie rozrywkowym komentującym bieżące wydarzenia polityczne w stacji TVN24.
Niestety to się zmieni. Jak donosi "Presserwis" - Andrus nie dostał zgody zarządu Polskiego Radia na dalszą współpracę ze "Szkłem kontaktowym" TVN24. Jeżeli strony nie dojdą do porozumienia Andrus stanie przed trudnym wyborem - czy rezygnować z radia czy telewizji?
Zapytany o swoją przyszłość odpowiedział:
początek cytatu
Jeszcze nie podjąłem żadnej decyzji. Rozmowy się toczą. Mam mieć spotkanie z prezesem. Są możliwe trzy rozwiązania: odchodzę ze "Szkła kontaktowego", odchodzę z Trójki albo nie odchodzę z żadnego miejsca.
koniec cytatu
Artur Andrus nie otrzymał uzasadnienia takiej decyzji Polskiego Radia. Polskie Radio unika także komentowania tej sprawy.
Źródło: Onet.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio