Lista NOS: Kabaret Smile w czołówce!

Lista NOS: Kabaret Smile w czołówce!
18.11.2017 13:54
Czas na kolejne podsumowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów. W najnowszym notowaniu aż 5 nowych skeczów pojawiło się w pierwszej dziesiątce. Tak duże przetasowania mamy głównie za sprawą 15-lecia Kabaretu Smile!
Ale od początku. Pozycję lidera wciąż utrzymują Jurki ze swoim wyjątkowym skeczem o spotkaniu rodzinnym nad grobem podczas święta zmarłych. Skecz absolutnie znakomity!
Kolejne miejsce na podium przypadło rozmowie z Robertem Motyką z kabaretu Paranienormalni, podczas której informuje o tym, że Paranienormalni zawieszają swoją działalność od stycznia 2018.
Natomiast na miejscach 3., 4., 9. i 14. znalazły się cztery nowości z 15-lecia Kabaretu Smile! Wśród perełek niesamowita wersja Bożenki i Merlina z niespodziewanym udziałem Marcina Wójcika! :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio