Robert Górski z podtekstem do Prezydenta Dudy na Gali Polsatu!

Robert Górski z podtekstem do Prezydenta Dudy na Gali Polsatu!
13.12.2017 21:32
Podczas poniedziałkowej Gali 25-lecia Telewizji Polsat na scenie trzykrotnie wystąpił Robert Górski z Kabaretem Moralnego Niepokoju i gościnnym udzialem Cezarego Pazury. Kabareciarze zaprezentowali trzy skecze osadzone w latach 1997, 2007 i 2017, ukazując zmiany jakie zadzodziły w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat.
Najmocniejszym punktem był oczywiście skecz dotyczący roku 2017. Na wzór Ucha Prezesa przenieśliśmy się do gabinetu prezesa Kaczyńskiego. Robert Górski (jako prezes Jarosław Kaczyński) wygłosił znakomity monolog o dochodzeniu do prawdy!
Dostrzegamy tu nawiązanie do tekstu Stanisława Tyma o doganianiu światowej czołówki przez Polskę w latach PRLu. Polecamy obejrzeć:
Robert Górski w tym skeczu nawiązał też do byłego pracownika Polsatu, a obecnie wiceministra kultury - Jarosława Sellina, a także wbił szpileczkę prezydentowi Andrzejowi Dudzie, który zasiadał na widowni, a któremu w Uchu Prezesa Robert Górski przykleja łatkę człowieka uległego prezesowi.
początek cytatu
- Oni zapraszają (Polsat - przyp. red.). Czy by Prezes nie zaszczycił? By byli tacy szczęśliwi.
- Nie no, osobiście to nie. Ale skoro oni dali nam kogoś od siebie (wiceministra Kultury Jarosława Sellin - przyp. red.), to i my im damy kogoś od siebie. Przyjdzie odpowiedni czas i nasz Zbyszek kogoś tam wyśle, kogoś tam uruchomi...
koniec cytatu
Po wypowiedzeniu tych słów spojrzenie w lożę VIPów, na której zasiadał Prezydent Andrzej Duda, dało do zrozumienia, że to on jest "oddelegowanym" przez prezesa na Galę.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio