Lista NOS: Bożenka, Ryjek i Hrabi!

Lista NOS: Bożenka, Ryjek i Hrabi!
05.12.2017 11:23
Miniony tydzień stał pod znakiem Ryjka! Skecze z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej zdominowały listę Najczęściej Oglądanych Skeczów. Jedynie Kabaret Hrabi zdołał utrzymać się w czołówce. Reszta skeczów musiała ustąpić miejsca ryjkowym skeczom.
Nowym liderem listy została Bożenka! To chyba żadne zaskoczenie, bo najnowsze przygody Bożenki i Merlina zaprezentowane na Ryjku są po prostu wyjątkowe. Jak ich nie kochać? :)
Skeczów z Ryjka w TOP10 jest więcej. Miejsca 2,4,5,6 i 10 również zajęły skecze i relacje z Rybnika.
Monopol Ryjka przełamał Kabaret Hrabi. To właśnie dwa skecze tego kabaretu nie ugięły się przed naporem nowości z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Zwłaszcza skecz o egzaminie, który ostatecznie zajął 3. miejsce na liście!
Wciąż wysoko utrzymuje się najnowszy skecz "Żłobek" kabaretu Ani Mru-Mru z 15-lecia kabaretu Smile! Po lekkim spadku aktualnie zajmuje 7. pozycję.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio