Skecze z 15-lecia Kabaretu SMILE!

Skecze z 15-lecia Kabaretu SMILE!
13.11.2017 14:18
Za nami niesamowita impreza zorganizowana z okazji 15-lecia Kabaretu SMILE. Kabareciarze wraz z przyjaciółmi (z Kabaretem Młodych Panów i Kabaretem Ani Mru-Mru) zaprezentowali swoje kultowe skecze, które pozwoliły im zaistnieć na polskiej scenie kabaretowej i rozgościć się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych kabaretów.
Nie zabrakło więc na scenie kultowej Bożenki i Merlina, którzy podczas śniadania dyskutują o swoim związku, planach na przyszłość i o ... kakale! Skecz lekko zboczył z obranego planu, gdy na scenie niespodziewanie pojawił sie Marcin Wójcik i wniósł... KAKAO! Ale kabareciarze świetnie sobie z nową sytuacją poradzili! :)
Kabaret Młodych Panów na cześć jubilatom przygotował specjalną pieśń-laudację, która rozbawiła kabareciarzy. Młodzi Panowie wspomnieli ich największe hity, było też nawiązanie do łączącej ich przyjaźni, a na koniec wręczyli jubilatom zapas paczek kakao! :)
Na scenie zaprezentowano wiele ciekawych hitów, ale nie zabrakło też nowości. Kabaret Ani Mru-Mru zaprezentował swój nowy znakomity skecz - Żłobek! Pojawił się też Pantofel, skecz o Infolinii TPSA, Wywiadówka czy też kultowa piosenka o Bździszewie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio