W ten czwartek (12.04.2018) startuje 34. Paka!

W ten czwartek (12.04.2018) startuje 34. Paka!
09.04.2018 09:52
To już! Już niedługo!
34. PAKA odbędzie się w dniach 12-15.04.2018 w Nowohuckim Centrum Kultury! Nie możemy się doczekać! Wy na pewno też :)
Jak podaje oficjalna strona PAKI:
"Po ubiegłorocznych przełomie , zaczynamy nowy rozdział w historii Festiwalu! Otwieramy się na na nowe – nowe miejsce, nowe trendy, nowy wizerunek! „Budujemy nowy dom” w Nowej Hucie – przechodzącej rewitalizację dumie socjalizmu , nie zapominając jednak o tradycjach zarówno Huty jak i PAKI.
Nie zabraknie zatem PRLowskich „smaczków”: - z przymrużeniem oka będziemy wspominać czasy, kiedy z pompą obchodzono Święto Pracy, Święto Kobiet czy nagradzano przodowników pracy. Z tradycji Festiwalu również zostawiamy jego esencję: najwyższy poziom Konkursu i kochane przez widzów niepowtarzalne Pakowskie Koncerty: Pojedynki , Improwizacje i Galę.
Towarzyszki i Towarzysze Widzowie! Szykujcie się - jak zawsze- na ogromna dawkę humoru na najwyższym poziomie i niepowtarzalną atmosferę największego festiwalu kabaretowego! Szczegóły wkrótce! Czołem! "
Jak będzie wyglądał Program PAKI?

CZEKAMY NA WAS!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio