Kobiety zdominowały Kabaret na żywo!

Kobiety zdominowały Kabaret na żywo!
14.03.2018 13:58
Ależ to był odcinek! W niedzielnym odcinku programu Kabaret na żywo scenę zdominowały kobiety. Prowadzący Piotr Gumulec (Kabaret Chyba) próbował odnaleźć się w roli, lecz przy tak dużej dawce seksapilu prowadzenie programu nie należy do łatwych. Na scenie dominowały Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Marylka Litwin (Kabaret Jurki), Małgorzata Czyżycka (Kabaret Ciach), Adrianna Borek (Kabaret Nowaki) i Olga Łasak (Kabaret Czesuaf). Pozostali występujący byli dla nich jedynie tłem...
W kobiecym składzie panie zaprezentowały 4 wyjątkowe skecze. W zasadzie ciężko wskazać najlepszy. Prawdopodobnie skecz "Pokój nauczycielski" najbardziej rozśmieszył publiczność, ale piosenka o Hugh Hefnerze, z dziewczynami przebranymi za króliczki Playboya wywołała najbardziej żywiołowe reakcje na publiczności! Z resztą - sami zobaczcie:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio