Skecze z Kabaretu na żywo!

Skecze z Kabaretu na żywo!
18.03.2018 23:44
Mamy dla Was gorącą porcję najnowszych skeczów z dzisiejszego programu "Kabaret na żywo".
Program poprowadził kabaret Paranienormalni w 2-osobowym składzie. Na scenie pojawili się też Łowcy.B, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Zachodni, Kabaret K2 i Bartek Kasprzykowski.
Motywem przewodnim programu było "Kręcenie hita" i tej tematyce poświęcone były kolejne skecze z udziałem kabaretu Paranienormalni, którzy do swoich skeczów zaprosili wspomnianych gości.
Oprócz tego premierowy skecz zaprezentował kabaret K2, nowy skecz zaprezentowała też ekipa Kabaretu Zachodniego, a Łowcy.B zagrali przygotowany na zeszłorocznego Ryjka skecz o poczcie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio