Mariolka spotyka rosyjskiego policjanta...

Mariolka spotyka rosyjskiego policjanta...
24.02.2018 15:39
czyli żarty się skończyły! Paranienormalni tuż przed zawieszeniem działalności nagrali swój ostatni program pt. "Żarty się skończyły". Wśród zaprezentowanych skeczów Paranienormalni zaprezentowali kilka znanych wcześniej skeczów, ale nie zabrakło też nowości i improwizacji.
Nie mogło też zabraknąć Mariolki! I to w dwóch odsłonach. W wersji klasycznej - w rozmowie z Gabryśką o programie "Rolnik szuka żony", a także w wersji lekko improwizowanej - w rozmowie z rosyjskim policjantem! Ta druga odsłona jest po prostu niesamowita! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio