NOS: Kabaret Smile lepszy od Mariolki!

NOS: Kabaret Smile lepszy od Mariolki!
09.03.2018 19:27
Najnowszy skecz Kabaretu Smile o wolnej od handlu niedzieli zdominował listę najczęściej oglądanych skeczów! Wdarł się na szczyt listy, spychając z niej Mariolkę władającą kilkoma językami na raz!
Mariolka spadła na miejsce 2., ale... także na miejsce 3. i 5.! Tak, tak - w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych skeczów aktualnie są 3 skecze Kabaretu Paranienormalni z Mariolką!
W TOP10 najczęściej oglądanych skeczów mamy jeszcze dwie nowości. Pierwszą z nich jest skecz kabaretu Smile, w którym Andrzej Mierzejewski wciela się w postać Roberta Lewandowskiego i czarując piłką nagrywa niezwykłą reklamę!
Druga nowość to odświeżony skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju o Badylu. Akcja dzieje się w roku 1997 i jak się okazuje - ówczesne wydarzenia w kraju i rodzimej polityce są zbliżone do tego, co dzieje się aktualnie.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio