Lista NOS: Mariola, Mariola i... Mariola!

Lista NOS: Mariola, Mariola i... Mariola!
02.03.2018 03:13
Najnowsze notowanie Listy Najczęściej Oglądanych Skeczów przyniosło sporo zmian w pierwszej dziesiątce! Mamy aż 5 nowości, a dwa pierwsze miejsca zajęła... Mariolka!
Nowym liderem została Mariolka, która spotyka policjanta. Czy to było zwykłe spotkanie? Oj nie... Mariola z policjantem rozmawia po polsku i... po rosyjsku! Takie rzeczy mogli wymyślić tylko Paranienormalni.
A jeśli taka dawka humoru będzie dla Was niewystarczająca, to na drugim miejscu czeka kolejny skecz z Mariolką. Tym razem to klasyczna rozmowa z Gabryśką. Głównym tematem rozmowy jest zgłoszenie się Gabryśki do programu "Rolnik szuka żony"! :)
Paranienormalni zrzucili z podium Kabaret Skeczów Męczących, który swoim kultowym skeczem o Pampasowcu od kilku notowań liderował liście. Co ciekawe - pozycja 3. dla Pampasowca również może być zagrożona, bo na 4. miejscu znalazła się kolejna odsłona przygód Mariolki!
W TOP10 mamy jeszcze 3 inne nowości. Wśród nich nowa wersja skeczu "Balkon" w wykonaniu Kabaretu Smile. To specyficzy skecz, który pokazuje trudy życia w małżeństwie... :) Na 10. miejscu zadebiutował zespół Frele ze śląską wersją przeboju "Despacito", zagraną podczas ostatniej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio